Príbeh Twinilandu

Som mama. Pravdepodobne ako vy. Mám dvojičky, ktoré v jeden den zmenili môj svet od základov. Totálne. Možno sa to tak stalo aj vám. Chcem pre ne to najlepšie. Asi tak, ako aj vy pre svoje deti. Ako každý rodič.

Takže ste tu správne. Vitajte na Twiniland.

Na Twiniland vyberám hračky, ktoré majú zmysel. Také, ktoré stimulujú zdravý psychomotorický vývoj, také, ktoré sú ekologické, testované, najbezpečnejšie na trhu. Hračky, ktoré v detskej izbe nezapadnú prachom, práve naopak – hračky, ktoré deti lákajú, rozvíjajú a navyše sú estetickým doplnkom. Milujem minimalizmus a škandinávsky dizajn, preto je väčšina produktov na Twiniland v tomto duchu. Snažím sa vám ponúknuť to, čo sama vyhľadávam. A to, čo mi tu chýbalo ...

STORY of STORYBOX

Preto tu nájdete aj storybox. Zážitkový rozprávkový balíček pre malých aj veľkých knihomoľov a aj pre tých, ktorí knižky ešte až tak nemusia a neobsedia pri nich. Práve cez storybox si k nim totiž môžu nájsť cestu.

Čo je vlastne storybox? 

Rozprávková darčeková krabica. Box, ktorý obsahuje na mieru vybranú knihu z vydavateľstva Svojtka, pre mňa najkrajšieho vydavateľstva detských kníh, a k nej ručne maľované hračky, ktoré príbeh tématicky dopĺňajú. Všetko doladené tak, aby malého zvedavca zaujalo a od svojho boxu sa nepohol. 

Storybox je skvelým darčekom aj pre deti s poruchou pozornosti alebo tie, ktoré pri žiadnej hračke dlho neposedia. Škatuľky sú prispôsobené pre rôzne vekové kategórie a namiešané tak, aby si v ňom každý našiel to svoje. 

Vyskúšajte. Zabávajte sa. Objavujte.